Kniha návštěv

Datum: 18.03.2015

Titulek: finále

Zdar kačeři,výborný výkon a zasloužený postup do finále.
Ať už dopadnou finálové zápasy jakkoliv,letošní sezóna byla skvělá.
Mistři, mistři, mistři .......

Datum: 17.11.2014

Titulek: Náměšť

Zdar kačeři, nedá mi to, abych se trochu vyjádřil k zápasu.Škoda, že dnes nebyly tři útoky,v závěru chyběli asi síly.Výsledek neodpovídal průběhu zápasu..
Nechápu, proč mužstvo Náměště, takových hráčských kvalit, neustále "plače", je to až směšný,co si vymohli na rozhodčím rozhodnutí, které jim vyhovovalo.
Ale co mě dnes dostalo, byl výkon rozhodčích. Slečna Marešová si doslova odstála zápas,za ty peníze co dostane, by to chtělo odpovídající výkon,dnes to nebylo ani na miminální mzdu.
Ovšem pán ze Studence se žlutým hrncem na hlavě, to bylo dílo.Nejenže nezná ani základní pravidla,ale on si dokonce vymýšlí nová.Chtělo by ho poslat na ústředí ČSLH,kde svoje neexistijící pravidla může zkusit uplatňovat.
Tito rozhodčí snižují vysokou kvalitu NHL.Možná by to chtělo zamyslet se, zda rozhodčí neposlat udělat řádný kurz III.třídy.
Doufám, že ve finále play-off Náměšti porážku vrátíme.

Datum: 17.03.2014

Titulek: play-off

Zdar kačeři, všechna odehraná utkání v play-off jste zvládli na jedničku s hvězdičkou,zvláště poslední zápas s Dukovany.Je vidět ,že play-off má svoje kouzlo,hráči se dokáží přinutit k velkým výkonům.Bohužel někdy rozhodne malá chyba a i lepší mužstvo skončí.
Velká gratulace k super výkonu,soupeři už vědí, že s kačerama je nutno do budoucna počítat.
Po náročné letní přípravě se těším na další ročník NHL.

Datum: 17.03.2014

Vložil: Petr-gólman

Titulek: Re: play-off

Play-off má sice svoje kouzlo, ale z velké části je to zásluha i vás fanoušků, že jsme se dokázali vybičovat k takovým výkonům. Jak už napsal Laďa v diskuzi na NHL, tak návštěvnost a vaše podpora na posledních zápasech byla fantastická a za to vám patří velké DÍKY.

Datum: 09.11.2013

Vložil: Robert Záruba

Titulek: komentáře

Jaktože zde nejsou pozápasový komentáře??

Datum: 11.11.2013

Titulek: Re: komentáře

Za prvé, to nikdo z hráčů nečte, za druhé kromě prvního zápasu by to bylo vždy stejné, 10 minut hra a pak 20 minut mají hráči asi přestávku,protože jsou VŠICHNI úplně mimo hru.
Jo a za třetí vím, kdo jsi Zárubo.

Datum: 19.10.2013

Vložil: kobalski

Titulek: prvni zápas

Tak gratulace hoši jen tak dál

Datum: 23.07.2013

Titulek: letní příprava

Zdar kačeři,doufám, že letní příprava je v plném proudu a že se podařil nákup nových hráčů. "68" byla ještě nedávno volná.
Jak to vypadá s novým webem?

Datum: 23.07.2013

Titulek: Re: letní příprava

Zapoměl jsem na fotbalový tým kačerů,snad výsledky v hokeji budou lepší.

Datum: 23.03.2013

Titulek: Rakšice

Zdar kačeři,jsem znechucen,zhnusen.Kdyby na poslední zápas sezóny byli za soupeře Jokers,věřím tomu, že by měli 3 body.Dnes si trochu zahráli pouze obránci,jinak zbytek hrál hokej asi poprvé.Možná to bylo taky tím koučem"Bílkem" na střídačce, nebo vidinou vepřového kolena.Za dnešní výkon bych se hodně styděl.
V další sezóně ještě nevím,zda budu chodit na zápasy kačerů,dnes jsem hodně nas.....tý.

Hc-Ducks Náměšť

Ladislav Sobotka jr. 604 881 305 (Vedoucí teamu)
Tomáš Kobalski Čumplík 739 942 384 (Správce webu)

Který z fans předmětů byste chtěli ?

Šály

Trička